Меню

2019-05-29

#Sigmar: "hands free" "Вільна каса" - як говорять в одній відомій компанії В компанії #Sigmar все навпаки: у нас є вільні руки кваліфікованих працівників , які готові приступити до виконання робіт на обєктах Вашого бізнесу в місті Києві та місті Львів! "Вільні руки" Sigmar-івців готові працювати як в денні , так і в нічні зміни! Чому замовляти персонал в компанії Sigmar вигідно ! Переваги на недоліки #Аутсорсингу та #Лізингу персоналу: ПЕРЕВАГИ: ✅ Аутсорсери - не хворіють, ✅Аутсорсери - не відпочивають, ✅Легка заміна працівника-аутсорсера, ✅Гнучка кількість замовлених співробітників в залежності від потреб, ✅Ви - не займаєтесь підбором персоналу, ✅Ви - не займаєтесь виплатою зарплати, а підписуєте тільки платіжку аутсорсеру, ✅Ви - не займаєтесь трудовими спорами, ✅Ви - не збільшуєте затратної частини НЕДОЛІКИ: ❎Всі ризики, повязані з вибором неякісних та ненадійних компаній-аутсорсерів ❎Не вихід працівників на зміни Цікава річ, що підписавши договір #аутсорсингуперсоналу, #лізингуперсоналу з компанією #Sigmar Ви не отримуєте недоліків , адже ми - лідери галузі , і у нас високий відсоток 9️⃣5️⃣ виконаних замовлень!

Чому саме ми?

Досвід більше 5 років

Більше п'яти років на ринку з надання тимчасового персоналу, для торгових центрів, ресторанів, виробництв, складів

Власні співробітники

Великий вибір професійних кадрів, які працюють на аутсорсингу на тривалий період часу в Києві, Львові

Якість послуг

Ми постійно працюємо над створенням і впровадженням нових інструментів, технологій і методик для надання послуг на якісно новому рівні.

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ
Ми виконаємо точний розрахунок протягом 2 годин з моменту звернення, з урахуванням всіх індивідуальних особливостей вашого бізнесу  

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено

Нам довіряють

1auchanbileblizenkoeridonevaforafozzyfujikurakievhlibkievmlynkololeroymetromxpnew-yorkerrukavtopmartvarusvostorgyazaki

Вверх