Меню

2020-07-08

Сьогодні підбір персоналу сильно відрізняється від того, яким був раніше. Це й не дивно, адже сам ринок праці суттєво змінився.

?Якщо пояснити просто і коротко, то рекрутинг - це підбір персоналу з урахуванням вимог і побажань компанії-роботодавця.
А тепер до цікавого ?
Які ж основні зміни зазнав рекрутинг?

✅ Головним активом компаній стають саме співробітники, їхній потенціал та професіоналізм. Змінюється сама модель корпоративної культури
.
✅ Вхідний рекрутинг. Якщо раніше працівники прагнули побудувати кар'єру в середині однієї компанї, то тепер моніторять профільні сайти. У свою чергу фірми стараються завжди бути в полі зору потенційних кандидатів.

✅ Змінився процес пошуку роботи. Більше 80% кандидатів починають процес пошуку з Google і саме тому на перший план виходить впізнаваність компанії - її бренд як роботодавця. І саме з цього випливає наступна суттєва зміна

✅ Рекрутинговий маркетинг. Важко переоцінити важливість правильного позиціонування компанії та формування позитивного іміджу в порівнянні з компаніями-конкурентами. Потенційний працівник має виділити саме ВАШУ пропозицію.

А тому МИ працюємо так, щоб ВИ хотіли бути в нашій команді???
#sigmar_lviv #sigmar_корисне #sigmarcompany #sigmar.kharkiv#sigmar.kiev
?Першоджерело: дослідження ринку рекрутингу у статтях Катерини Бабич ( засновник проекту по пошуку, оцінці та розвитку персоналу UP Hunt)

Чому саме ми?

Досвід більше 5 років

Більше п'яти років на ринку з надання тимчасового персоналу, для торгових центрів, ресторанів, виробництв, складів

Власні співробітники

Великий вибір професійних кадрів, які працюють на аутсорсингу на тривалий період часу в Києві, Львові

Якість послуг

Ми постійно працюємо над створенням і впровадженням нових інструментів, технологій і методик для надання послуг на якісно новому рівні.

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ
Ми виконаємо точний розрахунок протягом 2 годин з моменту звернення, з урахуванням всіх індивідуальних особливостей вашого бізнесу  

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено

Нам довіряють

1auchanbileblizenkoeridonevaforafozzyfujikurakievhlibkievmlynkololeroymetromxpnew-yorkerrukavtopmartvarusvostorgyazaki

Вверх