Меню

2020-08-11--

Продовжуємо рубрику #sigmar_працівники і сьогодні знайомимо Вас із нашим касиром - Олександрою ?
« Привіт. Я — Олександра. Мені 45 років. Працюю на посаді касира вже восьмий місяць.
Вільний графік в роботі - основна перевага. Людина не залежить від зафіксованого робочого графіку. Є можливість працювати 4 години-працюєш 4 години. Дуже зручно для людей, які хочуть мати додатковий дохід, які сидять в декреті, мають потребу пів дня бути дома з різних причин, а наступні пів дня не мають де себе діти. Друга перевага-прозора і вчасна оплата праці. Великий плюс, що 2 рази в місяць. При непорозуміннях можна все обговорити і дійти до спільної згоди.
Ну і маю 2 простих людських побажання. Це — переглянути оплату праці в сторону збільшення. І, звичайно ж кількість робочих годин. Теж би хотілось в тому плані мати стабільність. Не хочеться думати про пошук ще однієї роботи. Хочеться просто працювати ?»
Ну а ми зі своєї сторони робимо все можливе, щоб максимально швидко подолати наслідки карантину і щоб всі побажання швидше стали дійсністю ?

Чому саме ми?

Досвід більше 5 років

Більше п'яти років на ринку з надання тимчасового персоналу, для торгових центрів, ресторанів, виробництв, складів

Власні співробітники

Великий вибір професійних кадрів, які працюють на аутсорсингу на тривалий період часу в Києві, Львові

Якість послуг

Ми постійно працюємо над створенням і впровадженням нових інструментів, технологій і методик для надання послуг на якісно новому рівні.

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ
Ми виконаємо точний розрахунок протягом 2 годин з моменту звернення, з урахуванням всіх індивідуальних особливостей вашого бізнесу  

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено

Нам довіряють

1auchanbileblizenkoeridonevaforafozzyfujikurakievhlibkievmlynkololeroymetromxpnew-yorkerrukavtopmartvarusvostorgyazakiukrposhta

Вверх