Меню

n8

Традиційні підсумки про досягнення компанії сьогодні не пролунають, хоча їх багато) Але найбільшим досягненням є наш потужний колектив однодумців, який щодня, злагоджено та професійно, виконує свою роботу!

Тисячі співбесід, тисячі виконаних замовлень, безліч постів, репостів, мільйон хвилин проведених за моніторами та телефонами для максимально швидкої комунікації, тисячі листів…нові цілі і завдання у форматі 24/7!

Ми радіємо з того, що успішно виконали взяті на себе зобов’язання! Хочемо подякувати за цікавий, динамічний рік, всім нашим замовникам, всім нашим #сігмар_працівники та окрема подяка менеджерам та керівникам @sigmarcompany @sigmar_lviv @sigmar_kharkiv @sigmar_dnipro Бажаємо всім нам бути щасливими та здоровими, а в Новому Році підкорити нові вершини та втілити в реальність власні бажання!

До зустрічі в Новому Році? #всебудесігмар #happynewyear #marrychristmas

Чому саме ми?

Досвід більше 5 років

Більше п'яти років на ринку з надання тимчасового персоналу, для торгових центрів, ресторанів, виробництв, складів

Власні співробітники

Великий вибір професійних кадрів, які працюють на аутсорсингу на тривалий період часу в Києві, Львові

Якість послуг

Ми постійно працюємо над створенням і впровадженням нових інструментів, технологій і методик для надання послуг на якісно новому рівні.

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ
Ми виконаємо точний розрахунок протягом 2 годин з моменту звернення, з урахуванням всіх індивідуальних особливостей вашого бізнесу  

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено

Нам довіряють

1auchanbileblizenkoeridonevaforafozzyfujikurakievhlibkievmlynkololeroymetromxpnew-yorkerrukavtopmartvarusvostorgyazakiukrposhta

Вверх