Меню

n15

?Впровадження електронного документообігу на підприємстві одразу надає безліч переваг та робить процеси більш комфортними та простішими. Розповідаємо, що таке електронний документообіг та які переваги він має.

? Електронний документообіг — це обмін документами в електронному форматі (на відміну від паперу) захищеними каналами зв’язку. Такі документи мають юридичну силу та прирівнюються до оригіналів, тому роздруковувати їх не потрібно — згідно до закону України «Про електронні документи та електронний документообіг».

?В чому перевага?

✔️Економія грошей. Ви заощаджуєте близько кілька десятків тисяч гривень на друці, конвертах і доставці паперових документів.

✔️Економія часу. Обмінюватися електронними документами так само швидко, як переписуватися в онлайні. Не треба витрачати час на пошук документів, доставку та роботу з ними.

✔️Доступ 24/7. Документи можна підписувати та надсилати в будь-який час із будь-якого пристрою, на якому є доступ до електронного підпису.

✔️Гарантія доставки та конфіденційності. Листи не губляться й не потрапляють до зловмисників, оскільки зберігаються в захищеному особистому кабінеті.

✔️ Зручність зберігання. Не потрібно створювати приміщення для зберігання документів. @sigmarcompany йде в ногу з часом та кожному замовнику наших послуг пропонує користуватись саме таким обміном документів, який особливо актуальний у воєнний час! #українапереможе #українськийбізнес #електроннийдокументообіг

Чому саме ми?

Досвід більше 5 років

Більше п'яти років на ринку з надання тимчасового персоналу, для торгових центрів, ресторанів, виробництв, складів

Власні співробітники

Великий вибір професійних кадрів, які працюють на аутсорсингу на тривалий період часу в Києві, Львові

Якість послуг

Ми постійно працюємо над створенням і впровадженням нових інструментів, технологій і методик для надання послуг на якісно новому рівні.

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ
Ми виконаємо точний розрахунок протягом 2 годин з моменту звернення, з урахуванням всіх індивідуальних особливостей вашого бізнесу  

Зворотній зв'язок

Ваше повідомлення було успішно відправлено

Нам довіряють

1auchanbileblizenkoeridonevaforafozzyfujikurakievhlibkievmlynkololeroymetromxpnew-yorkerrukavtopmartvarusvostorgyazakiukrposhta

Вверх